İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Hakkımızda


Omran Property Tüm Gayrimenkul, Alım, Satım, Kiralama ve Danışmanlık Konularında hizmet vermek amacıyla 2012 senesinde Alanya Mahmutlar doğmuştur. Meryem Ana’nın babasının da adı olan Omran ismi orta doğu ülkelerinde inşaat başlangıcı, Farsça ’da inşaat mühendisi anlamındadır.

Kurumsal faaliyet gösteren firmamız müşteri memnuniyeti-güvenini ilke edinmiştir. Hedefimiz yurt genelinde ve yurtdışında sektöründe aranan ve saygın bir kuruluş olmak ve gayrimenkul ile ilgili tüm alanlarda profesyonel hizmet verebilmektir. Ülkemizin lokomotifi olan gayrimenkul sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip eden firmamız başarıyı ilke edinen çalışma takımıyla emin adımlarla yolunda yürümeye ve büyümeye devam etmektedir.

Misyonumuz emlak sektöründe verilen tüm hizmetlerin katkımızla kalitesini yükselterek müşterilerimize hem alış ve satış konularında en iyi hizmeti sağlamak, gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst düzey standartlarda karşılamak ve yerelden ulusala büyüyen portföylerimiz ile geniş kitlelere ulaşmak farklı görüş açısıyla, yeniliklere açık güvenilir marka haline gelerek her zaman her koşulda tüm müşterilerimizin olumlu referansını kazanmaktır.


Değerlerimiz

-Güven

-Memnuniyet

-Kaliteli Hizmet

-Gelişim

Son sözümüz; Gayrimenkul Yatırımında güvenilirliğimizle övünüyoruz.

İşte; Bu yüzden OMRAN PROPERTY


Mahmutlar' da bir daire satın almaya karar verdiyseniz, profesyonel yardım için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir mülk satın almanıza yardımcı olacak eksiksiz bir hizmet seti sunuyoruz:

·        Bir daire seçme konusunda yardım.

·        İnceleme turu.

·        Yasal destek.

·        Evrak işlerinde yardım.

·        TAPU alma konusunda yardım.

·        Yardımcı programların kaydı.

·        Satış sonrası hizmetler vb.hazır emlak sitesi